آموزش سفيد کردن دندان در فتوشاپ
آموزش سفيد کردن دندان در فتوشاپ

آموزش سفيد کردن دندان در فتوشاپ

3,000 تومان موجود

آموزش سفيد کردن دندان در فتوشاپ گاهي اوقات دوستداريد با استفاده از نرم افزار فتوشاپ دندان ها را سفيد و جذاب تر کنيد و به اصلاحي در نرم افزار فتوشاپ تصاوير را رتوش کنيد. در اين آموزش فتوشاپ که در حدود يک شش دقيقه و نيم است بصورت گام به گام ياد خواهيد گرفت که چگونه با استفاده از نرم افزار فتوشاپ دندان هاي يک شخص را سفيد و جذاب کنيد


 خرید اینترنتی آموزش سفيد کردن دندان در فتوشاپ

آموزش سفيد کردن دندان در فتوشاپ

کد محصول:  1058

درجه محصول:

آموزش سفيد کردن دندان در فتوشاپ
گاهي اوقات دوستداريد با استفاده از نرم افزار فتوشاپ دندان ها را سفيد و جذاب تر کنيد و به اصلاحي در نرم افزار فتوشاپ تصاوير را رتوش کنيد. در اين آموزش فتوشاپ که در حدود يک شش دقيقه و نيم است بصورت گام به گام ياد خواهيد گرفت که چگونه با استفاده از نرم افزار فتوشاپ دندان هاي  يک شخص را سفيد و جذاب کنيد.
همچنين در اين آموزش اصلاحات موردنياز، نکات ريز و غيره توضيح داده مي شود. کيفيت اين آموزش بالا است و شما با طي نمودن گام به گام مراحل مي توانيد به راحتي مي توانيد داندان هاي يک شخص را سفيد و جذاب کنيد.
حجم فيلم آموزشي: شانزده مگابايت مي باشد.
پس از خريد فيلم آموزشي لينک دانلود براي شما نمايش داده مي شود و شما به راحتي مي توانيد فيلم را دانلود نموده و در هر سيستمي آن را اجرا کنيد.


 

تاریخ ثبت:   1395/11/27
تعداد بازدید:   485 بار

نام کالا:  آموزش سفيد کردن دندان در فتوشاپ

کد محصول:  1058

واحد:  دانلود

رتبه آموزش سفيد کردن دندان در فتوشاپ:

تاریخ ثبت:   1395/11/27

برچسب:   آموزش,ساخت,تصوير,سفيد,رتوش,دندان,ميک آپ,فتوشاپ,فتشاپ,گام,به,گام,دانلود,کليپ,فيلم,يادگيري,عکس,دندانها,نام,ترفند,مرحله,ساده,سريع,تصويري,عکاسي,آموزشگاه,کاربردي,نحوه,پشت سر,آتليه,گريم,ديجتال,آرايش,صورت,چهره,دهان

نظرات در مورد آموزش سفيد کردن دندان در فتوشاپ

تاکنون هیچ نظری ارسال نشده است.

خریدار گرامی آموزش سفيد کردن دندان در فتوشاپ را به روش خرید نقدی و پرداخت آنلاین از طریق کلیه کارت های عضو شبکه شتاب می توانید خریداری نمایید.