آموزش سياه و سفيد کردن يک عکس در فتوشاپ
آموزش سياه و سفيد کردن يک عکس در فتوشاپ

آموزش سياه و سفيد کردن يک عکس در فتوشاپ

3,000 تومان موجود

گاهي اوقات به دلايل مختلف نياز است تا تصاوير رنگي را به سياه و سفيد تبديل کنيد براي مثال در برخي از ارگان ها عکس هاي پرسنلي حتما بايد سياه و سفيد باشند تا موردتاييد آن سازمان باشند از اين رو بايد بتوانيد برخي از عکس ها را سياه و سفيد کنيد.


 خرید اینترنتی آموزش سياه و سفيد کردن يک عکس در فتوشاپ

آموزش سياه و سفيد کردن يک عکس در فتوشاپ

کد محصول:  1051

درجه محصول:

آموزش سياه و سفيد کردن يک عکس در فتوشاپ
گاهي اوقات به دلايل مختلف نياز است تا تصاوير رنگي را به سياه و سفيد تبديل کنيد براي مثال در برخي از ارگان ها عکس هاي پرسنلي  حتما بايد سياه و سفيد باشند تا موردتاييد آن سازمان باشند از اين رو بايد بتوانيد برخي از عکس ها را سياه و سفيد کنيد.
در اين آموزش فتوشاپ که در حدود يک دقيقه است بصورت گام به گام ياد خواهيد گرفت که چگونه با استفاده از نرم افزار فتوشاپ تصاوير رنگي را به تصاوير سياه و سفيد تبديل کنيد.
همچنين در اين آموزش اصلاحات موردنياز، نکات ريز و غيره توضيح داده مي شود. کيفيت اين آموزش بالا است و شما با طي نمودن گام به گام مراحل مي توانيد هر نوع عکسي را به سياه و سفيد تبديل کنيد.
حجم فيلم آموزشي: پنج  مگابايت مي باشد.
پس از خريد فيلم آموزشي لينک دانلود براي شما نمايش داده مي شود و شما به راحتي مي توانيد فيلم را دانلود نموده و در هر سيستمي آن را اجرا کنيد.
کلمات کليدي:
قيمت: 2 هزارتومان

تاریخ ثبت:   1396/06/10
تعداد بازدید:   376 بار

نام کالا:  آموزش سياه و سفيد کردن يک عکس در فتوشاپ

کد محصول:  1051

واحد:  دانلود

رتبه آموزش سياه و سفيد کردن يک عکس در فتوشاپ:

تاریخ ثبت:   1396/06/10

برچسب:   آموزش,ساخت,تصوير,تبديل,سياه و سفيد,در,گري اسکل,فتوشاپ,فتشاپ,گام,به,گام,دانلود,کليپ,فيلم,يادگيري,عکس,برش,نام,ترفند,مرحله,ساده,سريع,تصويري,عکاسي,آموزشگاه,کاربردي,نحوه,سيا,سفيد,دوربين,ديجتال

نظرات در مورد آموزش سياه و سفيد کردن يک عکس در فتوشاپ

تاکنون هیچ نظری ارسال نشده است.

خریدار گرامی آموزش سياه و سفيد کردن يک عکس در فتوشاپ را به روش خرید نقدی و پرداخت آنلاین از طریق کلیه کارت های عضو شبکه شتاب می توانید خریداری نمایید.