آموزش رفع قرمزي چشم در فتوشاپ
آموزش رفع قرمزي چشم در فتوشاپ

آموزش رفع قرمزي چشم در فتوشاپ

3,000 تومان موجود

گاهي در عکس هايي که با استفاده از دوربين هاي ديجيتال گرفته مي شود چشم ها قرمز مي شوند با استفاد از نرم افزار فتوشاپ به راحتي مي توانيد اين قرمزي ها را حذف کنيد در اين آموزش به شما روش حذف قرمزي چشم ها آموزش داده مي شود.


 خرید اینترنتی آموزش رفع قرمزي چشم در فتوشاپ

آموزش رفع قرمزي چشم در فتوشاپ

کد محصول:  1050

درجه محصول:

آموزش رفع قرمزي چشم در فتوشاپ
گاهي در عکس هايي که با استفاده از  دوربين هاي ديجيتال گرفته مي شود چشم ها قرمز مي شوند با استفاد از نرم افزار فتوشاپ به راحتي مي توانيد اين قرمزي ها را حذف کنيد در اين آموزش به شما روش حذف قرمزي چشم ها آموزش داده مي شود.
در اين آموزش فتوشاپ که در حدودسه دقيقه است بصورت گام به گام ياد خواهيد گرفت که چگونه با استفاده از نرم افزار فتوشاپ قرمزي چشم ها را حذف کنيد.
همچنين در اين آموزش اصلاحات موردنياز، نکات ريز و غيره توضيح داده مي شود. کيفيت اين آموزش بالا است و شما با طي نمودن گام به گام مراحل مي توانيد يک قرمزي چشم ها را حذف کنيد.
حجم فيلم آموزشي: هشت  مگابايت مي باشد.
پس از خريد فيلم آموزشي لينک دانلود براي شما نمايش داده مي شود و شما به راحتي مي توانيد فيلم را دانلود نموده و در هر سيستمي آن را اجرا کنيد.
کلمات کليدي:

تاریخ ثبت:   1396/06/10
تعداد بازدید:   552 بار

نام کالا:  آموزش رفع قرمزي چشم در فتوشاپ

کد محصول:  1050

واحد:  دانلود

رتبه آموزش رفع قرمزي چشم در فتوشاپ:

تاریخ ثبت:   1396/06/10

برچسب:   آموزش,ساخت,تصوير,رفع,حذف,در,قرمزي,فتوشاپ,فتشاپ,گام,به,گام,دانلود,کليپ,فيلم,يادگيري,عکس,برش,نام,ترفند,مرحله,ساده,سريع,تصويري,عکاسي,آموزشگاه,کاربردي,نحوه,چشم,چشمها,دوربين,ديجتال

نظرات در مورد آموزش رفع قرمزي چشم در فتوشاپ

تاکنون هیچ نظری ارسال نشده است.

خریدار گرامی آموزش رفع قرمزي چشم در فتوشاپ را به روش خرید نقدی و پرداخت آنلاین از طریق کلیه کارت های عضو شبکه شتاب می توانید خریداری نمایید.