سورس پروژه رمزنگاري
سورس پروژه رمزنگاري

سورس پروژه رمزنگاري

9,000 تومان موجود

اين پروژه يک سورس کد پروژه رمزنگاري است که در آن روش هاي رمزنگاري سزار، وايگنر، آفاين سيفر پياده سازي شده اند. در پياده سازي رمزنگاري سزار کاربر مي تواند يک متن فارسي يا انگليسي را به متن رمز شده يا يک متن رمز شده را مي تواند به متن ساده تبديل کند همچنين در روش سزار مي تواند تعداد جابجايي را با وارد کردن يک عدد تعيين کند.


 خرید اینترنتی سورس پروژه رمزنگاري

سورس پروژه رمزنگاري

کد محصول:  1030

درجه محصول:

سورس پروژه رمزنگاري
اين پروژه يک سورس کد پروژه رمزنگاري است که در آن روش هاي رمزنگاري سزار، وايگنر، آفاين سيفر پياده سازي شده اند. در پياده سازي رمزنگاري سزار کاربر مي تواند يک متن فارسي يا انگليسي  را به متن رمز شده يا يک متن رمز شده را مي تواند به متن ساده تبديل کند همچنين در روش سزار مي تواند تعداد جابجايي را با وارد کردن يک عدد تعيين کند.
در روش رمزنگاري وايگنر کاربر مي تواند يک کليد را وارد کند و سپس يک متن معمولي را وارد کند و نرم افزار معادل رمزنگاري به روش وايگنر را به خروجي نشان مي دهد.
در روش رمزنگاري آفاين سيفر که در اين پروژه به کار رفته است کاربر مي تواند دو مقدار a و مقدار b را وارد کند و سپس يک متن را به روش آفاين سيفر رمزنگاري کند و يک متن را از حالت رمزنگاري خارج کند. در اين نوع رمزنگاري هم به دو حالت فارسي و انگليسي مي توان انجام داد.

تاریخ ثبت:   1396/06/10
تعداد بازدید:   376 بار

نام کالا:  سورس پروژه رمزنگاري

کد محصول:  1030

واحد:  دانلود

رتبه سورس پروژه رمزنگاري:

تاریخ ثبت:   1396/06/10

برچسب:   رمز,نگاري,رمزنگاري,سورس,پروژه,فروش,خريد,دانلود, برنامه نويسي, سزار,وايگنر, آفاين,سفر,روش,سي,شارپ,کد, برنامه,نويسي,دانشجويي,وي,بي,ويژوال,بيسيک,پياده سازي

نظرات در مورد سورس پروژه رمزنگاري

تاکنون هیچ نظری ارسال نشده است.

خریدار گرامی سورس پروژه رمزنگاري را به روش خرید نقدی و پرداخت آنلاین از طریق کلیه کارت های عضو شبکه شتاب می توانید خریداری نمایید.