دانلود پروژه فلش
دانلود پروژه فلش

دانلود پروژه فلش

6,000 تومان موجود

دانلود پروژه فلش اين پروژه يک فايل فلش flashدر مورد يک دختر است که در باران و رعد و برق حرکت مي کند. اين پروژه شامل فايل fla همان سورس پروژه و فايل swf اجرايي پروژه مي باشد. علاوه بر اين فايل يک فايل راهنماي ساخت در حدود 8 صفحه هم براي شما ارسال مي شود. پس از خريد به صورت خودکار لينک دانلود آن براي شما ارسال مي شود.


 خرید اینترنتی دانلود پروژه فلش

دانلود پروژه فلش

کد محصول:  1006

درجه محصول:

دانلود پروژه فلش
اين پروژه يک فايل فلش (flash) در مورد  يک دختر است که در باران و رعد و برق حرکت مي کند. اين پروژه شامل فايل fla ( همان سورس پروژه) و فايل swf (اجرايي پروژه) مي باشد.
علاوه بر اين فايل يک فايل راهنماي ساخت در حدود 8 صفحه هم براي شما ارسال مي شود.
پس از خريد به صورت خودکار لينک دانلود آن براي شما ارسال مي شود.

نکته) راهنماي دانلود فايل پروژه ( چطور پروژه را دانلود نماييد
لينک دانلود به ايميل شما ارسال مي شود. يا با مراجعه به "تاريخچه سفارشات" سفارش خود را مشاهده کرده يا فاکتور آن را دانلود نماييد . لازم به ذکر است اگر شما به صورت ميهمان سفارش خود را ثبت کرده ايد ميتوانيد از طريق صفحه ي "پيگيري ميهمان" وضعيت سفارش خود را پيگيري نماييد .
 

تاریخ ثبت:   1396/06/10
تعداد بازدید:   217 بار

نام کالا:  دانلود پروژه فلش

کد محصول:  1006

واحد:  دانلود

رتبه دانلود پروژه فلش:

تاریخ ثبت:   1396/06/10

برچسب:   دانلود,پروژه,فلش,پروژه,يک,فايل,فلش,flash,مورد,دختر,است,باران,رعد,و,برق,حرکت,پروژه,شامل,فايل,fla,همان,سورس,پروژه,فايل,swf,اجرايي,پروژه

نظرات در مورد دانلود پروژه فلش

تاکنون هیچ نظری ارسال نشده است.

خریدار گرامی دانلود پروژه فلش را به روش خرید نقدی و پرداخت آنلاین از طریق کلیه کارت های عضو شبکه شتاب می توانید خریداری نمایید.